Studio Urody "AGA" zaprasza na zabiegi z użyciem lasera E-light.

 

E-light to unikalne połączenie dwóch technologii: światła IPL i prądu RF (fale radiowe). Energia E-light przenika bezpośrednio do głębszych warstw skóry, co oznacza, że nie jest pochłaniana przez barwnik lub ciemną skórę, jak w przypadku IPL. Zapewnia to bezpieczeństwo, większą efektywność zabiegów i brak możliwości poparzenia.

IPL może przeniknąć 2,5 mm, podczas gdy E-light przenika do 4,0mm. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć ok. 40% energii, reszta energii jest odbijana i załamuje się, podczas gdy w E-light zjawisko odbicia i załamania nie istnieje.

E-light jest jedyną spośród technologii dostępnych na świecie, która ma wbudowany mechanizm ciągłego monitorowania temperatury skóry z automatycznym przerywaniem impulsu po osiągnięciu niebezpiecznego poziomu.

 

Fotoodmładzanie

twarz

szyja

dekolt

twarz+szyja+dekolt

dłonie

 

Fototerapia na trądzik

twarz

szyja

czoło

dekoltot

plecy

 

Zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych

pojedyncze naczynko

policzki

nos

nogi cena ustalana indywidualnie

 

Usuwanie przebarwień

policzki

czoło

dłonie

Trwałe usuwanie owłosienia

kobiety

wąsik

bródka

wąsik+bródka

policzki

szyja

baczki

pachy

bikini francuskie (płytkie)

bikini brazylijskie (głębokie)

palce

przedramiona

ramiona

linia brzucha

pośladki

łydki

kolana

uda

łydki+kolana+uda

 

Ceny są do wglądu w gabinecie i na telefon.

E-light  to nowoczesna technologia do skutecznego i bezinwazyjnego usuwania wszystkich kolorów włosów ze wszystkich typów skóry. Nie ma z góry ustalonej ilości zabiegów potrzebnych do całkowitego usunięcia niechcianych włosków. Zależy to do rodzaju, grubości i koloru włosa, od głębokości cebulki, typu i koloru skóry, miejsca poddanego zabiegowi. Przyjmuje się, że ok. 10 zabiegów wykonanych w odstępie 4-6 tyg. usuwa 0k.70-90% włosów, ale są to dane tylko orientacyjne. U jednej osoby będzie to kilka zabiegów, u innej kilkanaście i więcej. Czasami udaje się tylko ścieńczyć włosy, bądź opóźnić ich wzrost.

 

BARDZO WAŻNE!!!!! Na minimum trzy miesiące przed planowanym zabiegiemfotoepilacjinależy zaprzestać wyrywania włosków(np. woskiem lub pęsetą). Można je golić maszynką, używać kremów i pianek do depilacji. Pomiędzy zabiegami depilacji laserowej również NIE WOLNO WYRYWAĆ WŁOSÓW z miejsc poddanych zabiegowi, ponieważ zabieg NIE BĘDZIE SKUTECZNY!!!

 

© Studio Urody AGA • ul. Piaskowa 20 • 68-120 Iłowa • tel. 531 800 788 • Kosmetyczka Iłowa